AQUAfemin Detox & Hydro Harmony

Spis treści

AQUAfemin Detox & Hydro Harmony - skład

1 kaps. I fazy zawiera: 400 mg Chlorella vulgaris i 0,7 mg witaminy B6. 1 kaps. II fazy zawiera: 175 mg ekstraktu z ziela pokrzywy, 125 mg ekstraktu z kłącza perzu, 7,5 mg ekstraktu z ziaren zielonej kawy (45% kwasu chlorogenowego) i 2 mg ekstraktu z korzenia cykorii.

AQUAfemin Detox & Hydro Harmony - Działanie

Suplement diety składa się z 2 typów kapsułek. I faza: sproszkowane algi morskie o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy oraz unikalnej zdolności do wiązania toksyn i metali ciężkich wpływają korzystnie na pracę wątroby i ogólną detoksykację organizmu. Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. II faza: Cykoria wspomaga utratę masy ciała poprzez regulowanie poziomu glukozy. Ekstrakty z perzu i pokrzywy wspomagają usuwanie wody z organizmu.

AQUAfemin Detox & Hydro Harmony - wskazania

Uzupełnianie diety w składniki wspomagające organizm kobiety w każdej fazie cyklu miesięcznego oraz pomagające ograniczać dolegliwości takie jak zatrzymanie wody w organizmie czy złe samopoczucie związane z wahaniami hormonalnymi.

AQUAfemin Detox & Hydro Harmony - przeciwwskazania

Ciąża i okres karmienia piersią. Osoby cierpiące na schorzenia nerek i stosujące leki moczopędne przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

AQUAfemin Detox & Hydro Harmony - ciąża

Nie stosować u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

AQUAfemin Detox & Hydro Harmony - dawkowanie

Doustnie. Dorośli; od 1 do 14 dnia cyklu: 1-2 kaps. I fazy dziennie; od 15 do ostatniego dnia cyklu: 1-2 kaps. II fazy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

AQUAfemin Detox & Hydro Harmony - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex