Aquamer Sensitive

Spis treści

Aquamer Sensitive - skład

1 ml aerozolu zawiera 9 mg soli morskiej Morza Martwego i wyciąg z aloesu.

Aquamer Sensitive - Działanie

Izotoniczny roztwór soli morskiej z wyciągiem z aloesu. Działa łagodząco na błonę śluzową nosa oraz przywraca jej prawidłową funkcję fizjologiczną. Chroni przed przesuszeniem i mechanicznym podrażnieniem. Usprawnia przepływ powietrza w górnych drogach oddechowych.

Aquamer Sensitive - wskazania

Codzienna higiena nosa. Alergiczne nieżyty nosa. Zaburzenia dróg oddechowych spowodowane przez infekcje bakteryjne lub wirusowe. U osób z suchą i podrażnioną błoną śluzową nosa. U osób ze skłonnością do przesuszania błon śluzowych dróg oddechowych w czasie podróży lub w przypadku przebywania w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach. Pomocniczo przed podaniem leków kortykosteroidowych do nosa. Pomocniczo przy długotrwałym stosowaniu kropli do nosa obkurczających błonę śluzową. Pomocniczo przed użyciem kropli do nosa do przepłukania jamy nosowej i umożliwienia lepszego kontaktu leku z błoną śluzową. W przypadku podrażnienia wokół nosa spowodowanego częstym używaniem chusteczek. Łagodząco w przypadku małych ran i owrzodzeń.

Aquamer Sensitive - dawkowanie

Donosowo. Niemowlęta i dzieci poniżej jednego roku życia: 1 rozpylenie do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie. Dorośli i dzieci powyżej pierwszego roku życia: 1-2 rozpylenia do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie.

Aquamer Sensitive - uwagi

Pharmindex