Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Baifem

Działanie

Bezzapachowa i hipoalergiczna pianka oraz chusteczki służą do codziennej pielęgnacji i higieny intymnej. Wyciąg z tarczycy bajkalskiej wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe oraz przeciwalergiczne. Tarczyca bajkalska jest silnym antyoksydantem, chroni skórę przed wpływem wolnych rodników i skutkami ekspozycji na promienie UV. D-pantenol nawilża i wspomaga regenerację naskórka, a kwas mlekowy jako naturalny składnik kobiecych stref intymnych, utrzymuje prawidłowe pH, dodatkowo zmniejszając ryzyko infekcji. Pianka i chusteczki delikatnie myją i oczyszczają okolice intymne, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości oraz łagodzą podrażnienia. Nie zawierają mydła i syntetycznych środków zapachowych ani barwnikowych.

Wskazania

Codzienna higiena okolic intymnych, szczególnie podczas menstruacji, w okresie menopauzy, w trakcie i po kuracji antybiotykowej, w okresie poporodowym, po zbliżeniach intymnych, kąpielach w basenie oraz w innych sytuacjach w których kobieta może odczuwać podrażnienia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Dawkowanie

Piankę należy nanieść na czystą dłoń, delikatnie i dokładnie umyć miejsca intymne, a następnie spłukać dokładnie wodą. Chusteczki stosować bezpośrednio do higieny miejsc intymnych.

Uwagi

Pharmindex