Źródło

Blumag energy jedyny

Reklama

Działanie

Suplement diety. Preparat stanowi uzupełnienie diety w składniki wpływające na zwiększenie sprawności fizycznej i umysłowej. Wyciąg z korzenia żeń-szenia wspomaga zdolność koncentracji oraz zapamiętywania, wpływa korzystnie na układ nerwowy i ukrwienie mózgu; działa pobudzająco, dodaje energii, podnosi witalność oraz sprawność fizyczną i umysłową. Magnez aktywuje ponad 300 enzymów; jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mięśni i układu nerwowego; odgrywa ważną rolę w przewodnictwie nerwowym i w procesie skurczu mięśni, bierze udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego, jest konieczna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, bierze udział w wielu procesach metabolicznych, odgrywa istotne znaczenie w uwalnianiu energii z węglowodanów gromadzonych w mięśniach oraz pełni ważną rolę w funkcjonowaniu układu odpornościowego i układu krwiotwórczego.

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla osób: mających trudności z koncentracją; prowadzących intensywny tryb życia; aktywnych fizycznie i uprawiających sport; przemęczonych, przepracowanych i osłabionych; narażonych na stres.

Środki ostrożności

Zaleca się konsultację z lekarzem w przypadku stosowania preparatu przez osoby z zaburzeniami czynności serca i nerek oraz w przypadku stosowania leków i preparatów zawierających żeń-szeń.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli. 1 kaps. dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji preparatu.

Reklama

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex