Znajdź lek

Źródło

BodyDetox 24

Działanie

Suplement diety. Preparat zawiera 14 ekstraktów roślinnych działających antyoksydacyjne, przyspieszających metabolizm, korzystnie wpływających na odchudzanie i oczyszczanie organizmu.

Wskazania

Wspomagająco w oczyszczaniu organizmu i stymulacji usuwania nagromadzonych toksyn.

Przeciwwskazania

Dzieci. Stosowanie leków antykoncepcyjnych. Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Środki ostrożności

Nie zaleca się stosowania tego preparatu przez kobiety w ciąży, osoby z chorobami przewodu pokarmowego i kamicą żółciową, osoby z ciężkimi schorzeniami bez zgody lekarza.

Ciąża i laktacja

Nie zaleca się stosowania tego preparatu przez kobiety w ciąży.

Dawkowanie

Doustnie. Dzień 1: 1-wszą sasz. pomiędzy 18.00-20.00 godz. rozpuścić w 200-250 ml wody i wypić. 2-gą sasz. rozpuścić z wodą 2 godz. po wypiciu pierwszej sasz.. 30 minut po wypiciu 2 sasz. wypić 150-200 ml ciepłej wody (nie później niż o 22.30), udać sie na spoczynek. Dzień 2: 1 sasz. pomiędzy 6.00-7.00, 2 sasz. 2 godziny później. W czasie kuracji najlepiej powstrzymać się od przyjmowania ciężkostrawnych pokarmów. Po przyjęciu pierwszej sasz. zaleca się nie przyjmować zimnych (prosto z lodówki) płynów. W przypadku pragnienia najlepiej jest pić ciepłą, przegotowaną wodę. Po przyjęciu ostatniej sasz., należy pić ciepłą wodę przez resztę dnia. Lekki posiłek najlepiej zjeść po południu lub wieczorem (pomiędzy 16:00 a 18:00), unikając pokarmów smażonych, duszonych, ciężkostrawnych, alkoholu. U niektórych osób może wystąpić lekki efekt przeczyszczający. Z tego powodu najlepiej jest przeprowadzenie oczyszczania w ciągu weekendu. Zaleca się powtarzać kurację cztery razy w roku.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex