Znajdź lek

Źródło

Celebrin Biust

Działanie

Suplement diety. Preparat zawiera wyciągi roślinne z: nasion czerwonej koniczyny, korzenia arcydzięgla chińskiego, szyszek chmielu zwyczajnego, owoców kopru włoskiego, mające podobny wpływ na tkankę piersi, jak żeńskie hormony – estrogeny, które wspomagają wzrost tkanki gruczołów sutkowych oraz utrzymanie jej struktury. Ponadto owoc gryki zwyczajnej wspomaga utrzymanie jędrności tkanki skórnej biustu, poprzez wpływ na wzmocnienie struktur naczyń krwionośnych.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla kobiet po 18 roku życia, które chcą uzyskać większy i pełniejszy biust, a także w celu zwiększenia jędrności biustu, szczególnie dla kobiet po karmieniu piersią, po kuracjach odchudzających, kobiet w okresie okołomenopauzalnym.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u dziewcząt w okresie dojrzewania oraz u osób z problemami zdrowotnymi piersi.

Ciąża i laktacja

Preparat nie jest zalecany dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią.

Dawkowanie

Doustnie: przez pierwszy tydzień 4 kapsułki dziennie (2 razy dziennie po 2 kapsułki), później 3 razy dziennie po 1 kapsułce. Stosować w trakcie lub po posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex