Źródło

Cholinki ziołowe, malina z witaminą C

Reklama

Działanie

Suplement diety. Rumianek działa kojąco na śluzówkę gardła. Szałwia oczyszcza, tonizuje, odświeża, działa ściągająco. Tymianek wspomaga wydzielanie śluzu, ułatwia odkrztuszanie. Prawoślaz powleka i osłania błony śluzowe gardła przed działaniem czynników drażniących, zmniejsza częstotliwość odruchu kaszlowego. Mięta działa orzeźwiająco. Witamina C wspomaga układ odpornościowy.

Wskazania

Preparat nawilżający, osłaniający i tonizujacy błony śluzowe gardła, krtani i jamy ustnej. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 4 rż.

Przeciwwskazania

Preparatu nie należy stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 6 rż.: ssać 1 pastylkę, co 3 h. Zalecana do spożycia dzienna porcja to 4 pastylki. Dzieci od 4 rż. do 6 rż: ssać 1 pastylkę co 3 h. Zalecana do spożycia dzienna porcja to 3 pastylki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.

Reklama

Uwagi

Przechowywać w temperaturze do 25st.C, chronić od wilgoci. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex