Znajdź lek

Źródło

Diuronis Żurawina

Działanie

Suplement diety jest kompozycją złożoną z naturalnych składników roślinnych z dodatkiem witaminy C, które sprzyjają utrzymaniu prawidłowej funkcji dróg moczowych. Preparat utrudnia przyczepność drobnoustrojów do ścianek pęcherza moczowego przyczyniając się do oczyszczenia i ochrony dróg moczowych. Wyciąg z korzenia pietruszki (Petroselinum crispum) wspomaga funkcje wydzielnicze nerek i w ten sposób wpływa na zachowanie prawidłowej funkcji układu moczowego. Wyciąg z borówki czernicy (Vaccinium myrtillus) oraz witamina C dodatkowo wspomagają aktywność antyoksydacyjną organizmu przyczyniając się do ochrony komórek przed uszkadzającym wpływem wolnych rodników.

Wskazania

Uzupełnianie diety w składniki preparatu przyczynia się do: ochrony układu moczowego przed szkodliwymi drobnoustrojami, oczyszczenia organizmu z nadmiaru płynów, zachowania prawidłowej funkcji układu moczowego.

Dawkowanie

Doustnie 1 tabletkę 2-3 razy dziennie. Tabletki należy przyjmować po posiłku popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex