Znajdź lek

Źródło

Evene Platinum

Działanie

Suplement diety. Preparat zawiera odpowiednio dobraną kompozycję składników wpływających na odżywienie i wzmocnienie włosów oraz paznokci. Olej rybi zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe, w tym EPA i DHA -nawilżające i chroniące skórę. Olej z ogórecznika lekarskiego (Borago officinalis) zawiera kwas gamma linolenowy, który wpływa na uwodnienie i elastyczność skóry. Witaminy z grupy B wpływają pozytywnie na układ nerwowy i układ krążenia. Witamina C i E oraz cynk wykazują silne właściwości antyoksydacyjne. Odpowiednio opracowany zestaw NNKT oraz witamin i składników mineralnych wpływa korzystnie na kondycję włosów, paznokci, a także na gładkość i elastyczność skóry, oraz opóźnia proces starzenia skóry.

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki korzystnie wpływające na stan włosów, paznokci, a także na gładkość i elastyczność skóry oraz na opóźnienie procesów starzenia skóry.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u dzieci.

Dawkowanie

Doustnie. 1 kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pharmindex