Znajdź lek

Źródło

Fitostill

Działanie

Bezpieczny i skuteczny wyrób medyczny, który łączy siłę liofilizowanych ekstratów roślinnych z nawilżającymi właściwościami kwasu hialuronowego.

Wskazania

Krople do oczu Fitostill są szczególnie polecane osobom, które cierpią na suchość oka (niewystarczające łzawienie) oraz w przypadku zmęczenia i zaczerwienienia oczu spowodowanego czynnikami zewnętrznymi (pyłki, kurz, niedostateczna wilgotność powietrza, wiatr, zasolenie, niska temperatura, intensywne promieniowanie słoneczne, używanie soczewek kontaktowych, praca na komputerze, oglądanie telewizji, czytanie książek, prowadzenie samochodu).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku zdefiniowanej nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek ze składników. W przypadku pojawienia się zaburzeń w czasie stosowania należy zaprzestać używania kropli i skonsultować się z lekarzem.

Dawkowanie

Zewnętrznie. 1-3 razy dziennie zakraplać 2-3 krople do każdego oka, przechylając delikatnie pojemniczek. Pojedynczy pojemniczek po otwarciu może być ponownie zamknięty i użyty w ciągu 12 godzin.

Uwagi

Krople nie zawierają konserwantów i barwników. Lekkie zabarwienie kropli jest spowodowane obecnością składnika roślinnego Liguflos® i wody destylowanej z rumianku.

Pharmindex