Znajdź lek

Źródło

Geronpol Vital Tonik

Działanie

Suplement diety zawierajcy składniki aktywne wpływające korzystnie na serce, układ krążenia i układ nerwowy. Witamina B1 i B6 biorą udział w wielu przemianach metabolicznych, wspomagają prawidłową pracę układu krążenia i układu nerwowego. Witamina B3 wchodzi w skład wielu enzymów, ma istotny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego. Witamina E jest przeciwutleniaczem, chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i opóźnia procesy starzenia. Wyciąg z głogu działa korzystnie na układ krążenia. Wyciąg z czerwonego wina wspomaga ochronę układu krążenia, wzmacnia naczynia krwionośne. Polifenole wykazują właściwości przeciwutleniające, wychwytują i neutralizują wolne rodniki. Wyciąg z żeń-szenia wpływa korzystnie na układ nerwowy, ukrwienie mózgu, wspomaga zdolność koncentracji i zapamiętywania.

Wskazania

Uzupełnienie diety w stanach przemęczenia i osłabienia, wzmożonego napięcia nerwowego, osłabionej zdolności koncentracji i zapamiętywania. Preparat przeznaczony jest dla osób starszych, zwłaszcza po 50 rż..

Środki ostrożności

Zaleca się konsultację z lekarzem, w przypadku stosowania leków i preparatów zawierających żeń – szeń.

Dawkowanie

15 ml (1 łyżka) 2 razy dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex