Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Hepaplus™

Działanie

Suplement diety Hepaplus zawiera ekstrakt karczocha standaryzowany na 5% cynaryny, asparaginian L-ornityny oraz kompleks witamin B: B1, B2, B3, B5, B6. Kompozycja trzech grup składników wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz układu trawiennego: przyspiesza usuwanie z organizmu toksyn i szkodliwych produktów przemiany oraz wykazuje właściwości hepatoprotekcyjne, działając ochronnie i regeneracyjnie na komórki wątroby. Składniki zawarte w Hepaplus wspomagają procesy żółciotwórcze i żółciopędne, przez co przyczyniają się do poprawy trawienia tłuszczów i produktów ciężkostrawnych.

Wskazania

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, dbających o prawidłowe funkcjonowanie i ochronę wątroby, jako uzupełnienie codziennej diety. Szczególnie zalecany w okresach codziennego lub okresowego narażenia wątroby na działanie szkodliwych czynników takich jak ciężkostrawna dieta, stosowanie leków, alkoholu, używek.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Ciąża i laktacja

Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed stosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli 1 kaps. 1-2 razy dziennie w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex