Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Hydronea Baby Plus

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Preparat dostarcza organizmowi bakterii probiotycznych dwóch szczepów, dzięki czemu normalizuje florę bakteryjną w jelitach, łagodzi objawy odwodnienia i ogranicza prawdopodobieństwo występowania biegunek. Dodatkowo zawiera glukozę i minerały, które umożliwiają jelitom pobieranie płynów transportowanych z treściami pokarmowymi. Preparat wpływa na uregulowanie gospodarki wodno-elektrolitowej organizmu.

Wskazania

Preparat przeznaczony dla dorosłych i dzieci pow. 6 mies. życia do uzupełniania płynów i składników mineralnych w stanach odwodnienia organizmu podczas biegunki i wymiotów. Połączenie DPN i probiotyku skraca czas trwania biegunki wywołanej wirusami rota. Zmniejsza ryzyko powstawania oraz rozwoju biegunek, a także korzystnie wpływa na utrzymanie prawidłowej mikroflory bakteryjnej.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Krew w kale, ograniczona wydolność nerek, wstrząs hemodynamiczny, niedrożność jelit.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 6 mies. życia: zawartość saszetek A i B rozpuścić w 200 ml ciepłej wody. Przyjmować po ostudzeniu.

Uwagi

Produkt nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia.

Pharmindex