Isopast Variant

Reklama

Działanie

Chemoutwardzalny, mikrofilowy, dwuskładnikowy materiał złożony, przeznaczony do wypełniania ubytków w zębach przednich. Materiał ten odpowiada normom EN 24049 i ISO 4049.

Wskazania

Wypełnianie ubytków klasy III, IV i V, odbudowa korony zębów przednich, korekty kształtu i / lub koloru w celu poprawy wyglądu estetycznego zębów (zęby soplowate, diastemy, hypoplazje), naprawa licówek wykonanych z materiałów ceramicznych i złożonych, wypełnianie ubytków klasy I i II w mlecznych zębach przedtrzonowych i trzonowych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość pacjenta na którykolwiek ze składników materiału Isopast Variant oraz w przypadku braku możliwości przestrzegania zalecanej techniki nakładania materiału.

Reklama

Uwagi

Opakowanie z katalizatorem (Isopast Variant Catalyst), przechowywać w lodówce 2-8st.C. Opakowanie z masą podstawową (Isopast Variant Base), można przechowywać w temperaturze pokojowej 12-28st.C. Pasta katalizatora przechowywana w lodówce twardnieje, dlatego wyciśnięcie jej z strzykawki jest trudniejsze. Przechowywana w temperaturze pokojowej utrzymuje plastyczną konsystencję.

Pharmindex