Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Koenade Vitality

Działanie

Suplement diety zawierający NADH - naturalną substancję, występującą w organizmie człowieka. Preparat utrzymuje wysoki poziom sił witalnych i wspomaga wydolność fizyczną organizmu. Łagodzi skutki zmęczenia i znużenia, wspomaga koncentrację, odporność na stres i utrzymanie dobrego nastroju. Łagodzi skutki menopauzy. Preparat polecany jest w szczególności dla: osób aktywnych zawodowo i życiowo, zwłaszcza po 30 roku życia, w stanach zmęczenia, dla osób narażonych na działanie stresu i odczuwających obniżenie nastroju, kobiet w okresie menopauzy.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla osób chcących utrzymać wysoki poziom sił witalnych na długi czas.

Przeciwwskazania

Brak stosownych badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz dzieci. Z tego względu producent nie zaleca stosowania preparatu u tych osób.

Ciąża i laktacja

Nie zaleca się stosowania preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Dawkowanie

Doustnie: 1 tabletka rano, 15 -20 minut przed posiłkiem lub godzinę po posiłku. Tabletkę należy połknąć popijając wodą. Odczuwalne działanie rozpoczyna się już po kilku dniach stosowania. Stosować codziennie tak długo jak potrzeba lub stale. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Pharmindex