Źródło

Krill Oil Superba

Reklama

Działanie

Suplement diety. Olej z kryla antarktycznego Superba™ zawiera kwasy Omega-3 w postaci fosfolipidów, głównie fosfatydylocholiny, które są ważnym elementem odżywczym dla komórek mózgowych. Po wchłonięciu z jelita fosfatydylocholina dociera do błon komórkowych i bierze udział w transporcie kwasów tłuszczowych we krwi. W preparacie występuje astaksantyna, niezbędna do utrzymania optymalnego poziomu kwasów tłuszczowych Omega-3. Astaksantyna spowalnia procesy starzenia się komórek. Superba™ Olej z kryla jest proponowany jako bardzo efektywna alternatywa w utrzymaniu zdrowia kości oraz zmniejszeniu objawów i nasilenia dolegliwości w porównaniu ze standardowymi preparatami zawierającymi kwasy omega-3.

Wskazania

Preparat obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów, zmniejsza symptomy związane z reumatyzmem, poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci oraz łagodzi dolegliwości związane z menopauzą i miesiączką.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ciąża i laktacja

Preparat niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli 1 kaps. 1-2 razy dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Pharmindex