Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

LaciBios™ femina

Działanie

Suplement diety zawierający liofilizowane szczepy bakterii probiotycznych. Odbudowuje i uzupełnia prawidłową florę bakteryjną pochwy i układu pokarmowego oraz przywraca kwaśne pH pochwy, dzięki czemu hamuje wzrost drobnoustrojów patogennych.

Wskazania

Odbudowa prawidłowej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego oraz pokarmowego kobiet w trakcie i po antybiotykoterapii, w trakcie stosowania preparatów przeciwgrzybiczych i przeciwrzęsistkowych oraz w przypadkach, gdy mikroflora i pH pochwy zaburzone są wystąpieniem innych czynników. Preparat polecany jest także dla kobiet stosujących antykoncepcję (w tym hormonalną), w trakcie i po menstruacji, w okresie ciąży, połogu i karmienia piersią, dla diabetyczek, w okresie okołomenopauzalnym oraz po zabiegach chirurgicznych w obrębie układu płciowego. Profilaktycznie dla kobiet uczęszczających na basen, korzystających z sauny, jacuzzi oraz często podróżujących.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Dawkowanie

Doustnie: 1 kaps. dziennie w czasie posiłku lub 30 min po posiłku. W czasie antybiotykoterapii przyjmować 1 h przed lub 3 h po przyjęciu antybiotyku, kurację kontynuować przez tydzień po zakończeniu antybiotykoterapii.

Uwagi

W czasie przyjmowania preparatu nie wolno stosować irygacji pochwy. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex