Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Linocomplex A+E+F

Działanie

Suplement diety o skojarzonym działaniu niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin. Witamina F wpływa korzystnie na stan skóry, włosów i paznokci oraz na prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia i układu immunologicznego. Witamina A jest czynnikiem niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania skóry i błon śluzowych, bierze udział w tworzeniu struktury tkanki kostnej, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku, przeciwdziała procesom starzenia. Wpływa regenerująco na naskórek, zapobiega jego rogowaceniu i łuszczeniu się, wygładza skórę i rozjaśnia przebarwienia. Witamina E działa jako przeciwutleniacz - wychwytuje wolne rodniki, które uszkadzają komórki organizmu i przyspieszają proces ich starzenia.

Wskazania

Wzmocnienie paznokci i włosów, spowolnienie procesów starzenia skóry, ochrona skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (promieniowaniem UV, dymem tytoniowym, dużymi wahaniami temperatury otoczenia).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki produktu. Podczas stosowania produktu nie należy stosować innych produktów zawierających witaminę A.

Dawkowanie

Doustnie. 1 kaps. 3 razy dziennie, najlepiej w czasie posiłków.

Uwagi

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex