Lipobon

Reklama

Działanie

Suplement diety. Lipobon wspomaga krążenie krwi w naczyniach mózgowych i obwodowych. Preparat wspomaga proces trawienia i prawidłowe funcjonowanie watroby i dróg żółciowych.

Wskazania

Preparat ziołowy stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki utrzymujące prawidłowy poziom cholesterolu w surowicy krwi.

Przeciwwskazania

Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu, w przypadku niedrożności dróg żółciowych, niedrożności jelit.

Środki ostrożności

W przypadku zaburzeń krzepliwości krwi stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Ze względu na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi. Ze względu na żółciopędne własności wyciągu z karczocha w kamicy żółciowej stosować w porozumieniu z lekarzem.

Dawkowanie

Spożywać 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze 15-25st.C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Pharmindex