Źródło

Liquido Duo X

Reklama

Działanie

Naturalne olejki uzupełniają działanie mechaniczne działanie szamponu, stwarzając niekorzystne warunki dla wzrostu i namnażania się wszy. Zmniejsza częstość występowania wszy. Łatwy w użyciu, bezpieczny da dzieci i osób z alergiami.

Wskazania

Wszawica.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Dawkowanie

Zewnętrznie. 1. Szampon: nałożyć na włosy i skórę głowy szampon i masować do wytworzenia piany, pozostawić na 10 min. Dokładnie spłukać letnią wodą, pozostawić włosy do swobodnego wyschnięcia. Wyczesać wszy i gnidy. Aplikację powtórzyć min. 3 krotnie, w odstępach 5-7 dniowych. 2. Balsam: nałożyć taką ilość balsamu, która wystarczy na równomierne pokrycie włosów i skóry głowy. Nałożyć czepek dołączony do opakowania i pozostawić na 60 min. Najlepsze efekty uzyskuje się po 8 h (można zostawić na noc). Po upływie oznaczonego czasu, umyć głowę zwykłym szamponem. Włosy zaleca się wysuszyć przy użyciu suszarki. Wyczesać wszy i gnidy.

Reklama

Uwagi

Podczas stosowania preparatu nie jeść, nie nić i nie palić. W przypadku dostania się preparatu do oczu, uszu lub nosa należy je dokładnie wypłukać ciepłą wodą.

Pharmindex