Möller's Serce

Spis treści

Möller's Serce - skład

2 kaps. (zalecana dzienna porcja) zawierają 869 mg kwasów omega-3, w tym: 1046 mg skoncentrowanego oleju z ryb (464 mg DHA i EPA), 666 mg oleju lnianego i 6 mg witaminy E (50% zalecanego dziennego spożycia).

Möller's Serce - Działanie

Suplement diety. Składniki zawarte w Moller’s Serce korzystnie wpływają na poziom cholesterolu, pomagają utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi, wspierają prawidłową pracę serca. Kwas α-linolenowy (ALA) jest niezbędnym składnikiem diety, gdyż nie jest syntezowany przez organizm. ALA i jego pochodne są składnikami triglicerydów, estrów cholesterolu oraz fosfolipidów i wchodzą w skład błon komórkowych w organizmie ludzkim. W organizmie człowieka kwas ALA pomaga w utrzymaniu prawidłowego cholesterolu we krwi. Niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe EPA i DHA mają udokumentowany, pozytywny wpływ na ciśnienie krwi oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Witamina E jest antyoksydantem i pomaga chronić komórki przed działaniem utleniającym.

Reklama

Möller's Serce - wskazania

Uzupełnianie diety w kwasy omega-3, dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu, ciśnienia krwi i prawidłowej pracy serca.

Möller's Serce - Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Möller's Serce - dawkowanie

Doustnie. Dorośli 2 kaps. dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Möller's Serce - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex
<-- popup -->