Magnez + B6 Max

Spis treści

Magnez + B<sub>6</sub> Max - Skład

1 tabl. zawiera: 515 mg magnezu, 2 mg witaminy B&lt;sub&gt;6&lt;/sub&gt;.

Magnez + B<sub>6</sub> Max - Działanie

Suplement diety. Magnez bierze udział w regulacji układu mięśniowego organizmu koordynując dostarczanie energii do pracy mięśni oraz serca oraz umożliwia wydalanie nadmiaru wapnia z organizmu. Witamina B&lt;sub&gt;6&lt;/sub&gt; wspiera wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Jest również niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, krwiotwórczego, oraz do przebiegu reakcji odpornościowych.

Reklama

Magnez + B<sub>6</sub> Max - Wskazania

Uzupełnienie diety w magnez i witaminę B&lt;sub&gt;6&lt;/sub&gt;. Preparat polecany dla osób narażonych na wysoki poziom stresu i/lub częste skurcze mięśni, młodzieży w okresie intensywnej pracy umysłowej, osób spożywających nadmierną ilość kofeiny, napojów gazowanych, alkoholu lub papierosów, a także dla osób starszych.

Magnez + B<sub>6</sub> Max - Przeciwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób poniżej 16 roku życia, w okresie ciąży i karmienia piersią.

Magnez + B<sub>6</sub> Max - Ciąża

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Magnez + B<sub>6</sub> Max - Dawkowanie

Osoby powyżej 16 lat: 1-2 tabletki dziennie po posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie spożywać na czczo.

Magnez + B<sub>6</sub> Max - Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Pharmindex
<-- popup -->