Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Magnez + B6 Max

Działanie

Suplement diety. Magnez bierze udział w regulacji układu mięśniowego organizmu koordynując dostarczanie energii do pracy mięśni oraz serca oraz umożliwia wydalanie nadmiaru wapnia z organizmu. Witamina B6 wspiera wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Jest również niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, krwiotwórczego, oraz do przebiegu reakcji odpornościowych.

Wskazania

Uzupełnienie diety w magnez i witaminę B6. Preparat polecany dla osób narażonych na wysoki poziom stresu i/lub częste skurcze mięśni, młodzieży w okresie intensywnej pracy umysłowej, osób spożywających nadmierną ilość kofeiny, napojów gazowanych, alkoholu lub papierosów, a także dla osób starszych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób poniżej 16 roku życia, w okresie ciąży i karmienia piersią.

Ciąża i laktacja

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Dawkowanie

Osoby powyżej 16 lat: 1-2 tabletki dziennie po posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie spożywać na czczo.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Pharmindex