Źródło

NeoVaginal Synergio

Reklama

Działanie

Suplement diety zalecany dla kobiet, które chcą utrzymać właściwą mikroflorę układu moczowo-płciowego oraz dbać o swoje zdrowie intymne. Zawarte w preparacie bakterie z rodziny Lactobacillus (Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri oraz Lactobacillus gasseri), które są powszechnie uznane jako odpowiedzialne za produkcję kwasu mlekowego oraz korzystnie wpływające na utrzymanie właściwego poziomu pH. Wysoko skoncentrowany ekstrakt z żurawiny chroni drogi moczowe przed infekcjami. Betaglukan działa wspomagająco przy wszelkich zaburzeniach związanych z obniżoną aktywnością układu odpornościowego oraz stymulująco na układ immunologiczny kobiety.

Wskazania

Uzupełnienie diety w celu odbudowania właściwej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego kobiety, w trakcie i po kuracji antybiotykowej (zarówno doustnej jak i miejscowej). Pomocniczo w zapobieganiu infekcjom grzybiczym i bakteryjnym układu moczowo-płciowego. Profilaktycznie w celu utrzymania prawidłowej mikroflory pH pochwy. Dla kobiet stosujących antykoncepcję (w tym hormonalną), kobiet w okresie okołomenopauzalnym (klimakterium), uczęszczających na basen oraz często podróżujących.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. na dobę, o dowolnej porze dnia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat zawiera żywe komórki, dlatego nie należy mieszać go z gorącymi płynami lub potrawami, ani z alkoholem.

Reklama

Uwagi

Preparat nie może byc stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex