Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Paragrippe

Działanie

Skuteczność preparatu oparta jest na tradycyjnym, homeopatycznym zastosowaniu jego składników.

Wskazania

Wspomagająco w celu łagodzenia objawów infekcji grypowych przebiegających z bólami głowy, bólami mięśniowymi, kostno-stawowymi, gorączką (do 38,5st.C), dreszczami i uczuciem ogólnego rozbicia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Środki ostrożności

Preparat zawiera laktozę i sacharozę - preparatu nie stosować u pacjentów z rzadką wrodzoną nietolerancją galaktozy i fruktozy, niedoborem laktazy, sacharazy i izomaltazy lub zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy. Brak danych klinicznych na temat bezpieczeństwa stosowania u dzieci do 6. rż.

Działania niepożądane

Nieznane.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci ≥12. rż.: od momentu wystąpienia pierwszych objawów świadczących o infekcji grypowej, ssać powoli po 2 tabl. do 3 razy na dobę. W miarę ustępowania objawów zwiększyć odstępy czasu pomiędzy kolejnym przyjmowaniem preparatu. Dzieci <12. rż.: według wskazań lekarza. Tabl. można też rozpuścić w niewielkiej ilości wody. Ze względu na niebezpieczeństwo zakrztuszenia, dzieciom do 6. rż. zaleca się rozdrobnienie/zmiażdżenie tabl. i podanie pod język lub rozpuszczenie w niewielkiej ilości wody i podanie łyżeczką.

Uwagi

Pharmindex