Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Pomadka ochronna do ust

Działanie

Hipoalergiczna pomadka ochronna z betuliną. Masło Shea (karite) i masło kakaowe wygładzają i uelastyczniają usta, olej sojowy, jojoba i wiesiołkowy nawilżają je oraz zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Pomadka stanowi barierę ochronną przed mrozem, wiatrem i promieniami słonecznymi. Betulina działa kojąco i regenerująco na wszelkie podrażnienia oraz łagodzi objawy opryszczki.
Hipoalergiczna pomadka ochronna z olejem rokitnikowym o zapachu cynamonu. Nawilża i natłuszcza usta, zapobiega ich pękaniu i wysychaniu. Chroni przed słońcem, wiatrem i mrozem. Bogaty w witaminy i przeciwutleniacze olej rokitnikowy, sprawia, że usta są odżywione, miękkie i elastyczne. Betulina działa kojąco i regenerująco na podrażnienia oraz łagodzi objawy opryszczki.
Hipoalergiczna odżywcza pomadka z peelingiem. Zawiera naturalne drobinki ścierające w postaci brązowego cukru trzcinowego, które delikatnie złuszczają i doskonale wygładzają usta. Bogaty w przeciwutleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka dwuletniego ma właściwości regenerujące. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masła roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Betulina działa kojąco na wszelkie podrażnienia oraz łagodzi objawy opryszczki.

Wskazania

Pielęgnacja i ochrona ust.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Stosować kilka razy dziennie, w zależności od potrzeb.

Uwagi

Pharmindex