Prostadyn

Reklama

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Prostadyn to preparat zawierający składniki kompleksowo wspomagające prawidłową pracę układu moczowego i prostaty oraz sprawność seksualną mężczyzn. Dodatkowo wzbogacony jest w minerały: selen i cynk oraz w witaminę B6 ważne dla płodności i witalności organizmu. Ekstrakt z pestek dyni wspomaga funkcje układu moczowo-płciowego i oddawanie moczu. Ekstrakt z liści pokrzywy korzystnie wpływa na wydzielniczą funkcję nerek i prawidłowe wydalanie moczu. Ekstrakty z owoców palmy sabalowej i kory śliwy afrykańskiej wspomagają prawidłowe funkcje układu rozrodczego i gruczołu krokowego. Cynk jest minerałem ważnym dla płodności, jest składnikiem wielu enzymów, bierze udział w syntezie białek ustrojowych i kwasów nukleinowych. Selen korzystnie wpływa na płodność i utrzymanie prawidłowych funkcji prostaty. Bierze udział w neutralizacji wolnych rodników. Witamina B6 uczestniczy w procesach uzyskiwania energii, jest ważna dla prawidłowej pracy mięśni i układu odpornościowego.

Wskazania

Prostadyn uzupełnia dietę mężczyzn w składniki wspomagające sprawność seksualną oraz prawidłową pracę prostaty i układu moczowo-płciowego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymywanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Pharmindex