Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Sensilab Mocne serce

Działanie

Suplement diety. W preparacie zastosowano ekstrakt z trzciny cukrowej BioCosanol (o wysokiej zawartości polikozanoli) oraz kompozycję naturalnych składników CardioSource, koenzym Q10 oraz witaminy i minerały, które dodają energii, zapobiegają procesom starzenia oraz wspierają zdrowe funkcjonowanie serca. Zawarta w preparacie formuła SensiAccelerator, która jest kompozycją Bioperine ekstraktu z korzenia imbiru oraz koenzymu Q10, stymuluje skuteczność i przyswajanie preparatu przez organizm.

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki pozytywnie wpływające na pracę serca i układu krążenia. Preparat pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi oraz zachować właściwą proporcję frakcji cholesterolu LDL i HDL.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Środki ostrożności

Nie zaleca się podawania dzieciom. W przypadku zażywania leków przed zastosowaniem preparatu zalecany jest kontakt z lekarzem.

Ciąża i laktacja

Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.

Dawkowanie

Doustnie: 1 kapsułkę raz dziennie przed wieczornym posiłkiem. Kapsułki popić chłodną wodą. Najlepsze efekty osiąga się stosując preparat przez okres co najmniej 8 tygodni. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex