Systemp Flow

Reklama

Działanie

Światłoutwardzalny półpłynny materiał, przeznaczony do korekt i napraw czasowych uzupełnień protetycznych. Uzupełnienie systemu do wykonywania koron i mostów System.c&b. Może być stosowany także z innymi bis-akrylowymi materiałami do wykonywania czasowych uzupełnień protetycznych. Widoczny w promieniach rentgenowskich. Dostępny w kolorach: XL, A1, A2, A3,5.

Wskazania

Dopasowanie i poprawa kształu czasowego uzupełnienia protetycznego (np. odbudowa kąta siecznego, modelowanie wypukłości koron, itp.). Modelowanie czasowych uzupełnień, wykonanych z materiału Systemp.c&b. Korekta koloru i charakteryzacja czasowego uzupełnienia. Naprawy czasowych uzupełnień protetycznych (np. wypełnianie pustych przestrzeni powietrznych w obrębie uzupełnienia protetycznego). Odbudowa brzegów wypełnienia i brzegu siecznego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość pacjenta na którykolwiek ze składników materiału, oraz w przypadku braku możliwości przestrzegania wymaganej techniki pracy.

Reklama

Uwagi

Przechowywać w temp. 2-28st.C. Strzykawki należy zamykać natychmiast po użyciu i chronić przed światłem, gdyż kontakt z nim powoduje przedwczesną polimeryzację materiału.

Pharmindex