UltralaC BABY

Reklama

Działanie

Suplement diety. UltralaC BABY to nowoczesny i smaczny preparat dla dzieci powyżej 1 rż., zawierający 8 miliardów 4 szczepów bakterii probiotycznych w porcji dziennej oraz prebiotyk Fibregum™ (błonnik rozpuszczalny z akacji). Dodatkowo został wzbogacony witaminą C, która korzystnie wpływa na odporność.

Wskazania

UltralaC BABY jest zalecany dla dzieci do postępowania dietetycznego w przypadku bólu brzucha i biegunki związanej z zakażeniem bakteryjnym, wirusowym lub pasożytniczym; zaburzenia perystaltyki jelit oraz profilaktycznie dla utrzymania prawidłowego składu mikroflory jelitowej w czasie i po antybiotykoterapii.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie podawać dzieciom poniżej 2 rż.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci pow. 1 rż.: 1 saszetka 1-2 razy dziennie. Spożywać bezpośrednio lub wsypać proszek do niewielkiej ilości letniego płynu (przegotowanej wody, mleka lub jogurtu), a następnie podać do wypicia. Przygotować bezpośrednio przed spożyciem. W przypadku antybiotykoterapii przygotować i spożyć co najmniej 2 godziny po zażyciu antybiotyku.

Reklama

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza. Rekomenduje się przechowywanie w temperaturze od +2st.C do 8st.C.

Pharmindex