Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Zdrovit Magnum

Działanie

Suplement diety. Magnez stymuluje mechanizmy obronne organizmu, uczestniczy w tworzeniu struktury kości, a także wywiera działanie uspokajające. Witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Preparat wpływa łagodząco na stany niepokoju, nie upośledzając zdolności uczenia się i koncentracji. Zapobiega także stresom.

Wskazania

Uzupełnienie codziennej diety w magnez i witaminę B6. Stany przewlekłego zmęczenia, rozdrażnienia, narażenie na stres. Profilaktycznie w okresach wytężonej pracy fizycznej i psychicznej.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Dzieci.

Środki ostrożności

Preparat w postaci tabletek zawiera sorbitol - nadmierne stosowanie może wywołać działanie przeczyszczające. Preparat w postaci tabletek musujących zawiera aspartam, który jest źródłem fenyloalaniny.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. lub 1 kaps. dziennie, po posiłku, popijając wodą lub 1 saszetkę lub 1 tabl. musującą dziennie, rozpuszczoną w szklance wody, po posiłku.

Uwagi

Preparaty nie mogą być stosowane jako substytuty zróżnicowanej diety. Preparat w postaci tabletek musujących nie zawiera cukru, może być stosowany przez diabetyków.

Pharmindex