Zdrovit Magnum

Spis treści

Zdrovit Magnum - Skład

<b>Magnum.</b> <u>1 tabl.</u> zawiera 60 mg Mg i 2.5 mg witaminy B<sub>6</sub>. <b>Magnum Forte.</b> <u>1 kaps., 1 tabl. musująca, 1 saszetka</u> zawiera: 375 Mg, 1,4 mg witaminy B<sub>6</sub>.

Zdrovit Magnum - Działanie

Suplement diety. Magnez stymuluje mechanizmy obronne organizmu, uczestniczy w tworzeniu struktury kości, a także wywiera działanie uspokajające. Witamina B<sub>6</sub> ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Preparat wpływa łagodząco na stany niepokoju, nie upośledzając zdolności uczenia się i koncentracji. Zapobiega także stresom.

Reklama

Zdrovit Magnum - Wskazania

Uzupełnienie codziennej diety w magnez i witaminę B<sub>6</sub>. Stany przewlekłego zmęczenia, rozdrażnienia, narażenie na stres. Profilaktycznie w okresach wytężonej pracy fizycznej i psychicznej.

Zdrovit Magnum - Przeciwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Dzieci.

Zdrovit Magnum - Ostrzeżenia

Preparat w postaci tabletek zawiera sorbitol - nadmierne stosowanie może wywołać działanie przeczyszczające. Preparat w postaci tabletek musujących zawiera aspartam, który jest źródłem fenyloalaniny.

Zdrovit Magnum - Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. lub 1 kaps. dziennie, po posiłku, popijając wodą lub 1 saszetkę lub 1 tabl. musującą dziennie, rozpuszczoną w szklance wody, po posiłku.

Zdrovit Magnum - Uwagi

Preparaty nie mogą być stosowane jako substytuty zróżnicowanej diety. Preparat w postaci tabletek musujących nie zawiera cukru, może być stosowany przez diabetyków.

Pharmindex