Nowy sklep

już ON-LINE

Źródło

Zdrovit Skurcz MAX

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Preparat zawiera kompozycję magnezu, potasu oraz witaminy B6 i wykazuje skojarzone działanie tych składników na mięśnie, układ nerwowy. Preparat uzupełnia poziom tych substancji w organizmie w okresie zwiększonego zapotrzebowania, jak również w przypadku niedostatecznej ich podaży z dietą.

Wskazania

Do postępowania dietetycznego: u sportowców wyczynowych i amatorskich w razie wystąpienia bolesnych skurczów mięśni; w ciąży i okresie karmienia piersią, przy dolegliwych skurczach; profilaktycznie w stanach niedoboru magnezu i potasu; uzupełniająco w czasie stosowania leków moczopędnych; dla młodzieży i osób dorosłych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Ciężka niewydolność nerek. Zwiększone stężenie potasu lub magnezu w surowicy krwi. Zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo-komorowego (blok) serca. Zmniejszenie częstości akcji serca (bradykardia). Myasthenia gravis - choroba charakteryzująca się osłabieniem i zmęczeniem mięśni; bardzo niskie ciśnienie krwi.

Dawkowanie

O ile lekarz nie zaleci inaczej: dawkować w razie nagłego skurczu – 1-2 dawek bezpośrednio do wypicia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwagi

Pharmindex