Beauty Formulas, paski na twarz, głęboko oczyszczające, 6 szt.

Beauty Formulas, paski na twarz, głęboko oczyszczające, 6 szt.

cena 10,99 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

Oczyszczające paski na twarz dzięki właściwościom klejącym usuwają zaskórniki, sebum i zanieczyszczenia zatykające pory na czole. Wraz z odklejeniem się paska usuwane są zanieczyszczenia dzięki czemu pory są mniej widoczne, a skóra wygląda zdrowiej.
 

 

 

Działanie

Zawarty w paskach ekstrakt z oczaru wirginijskiego działa ściągająco, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, zmniejszając również wydzielanie sebum w miejscach ich zastosowania.

  • oczyszczają brodę i czoło z zaskórników, sebum i innych zanieczyszczeń 
  • odtykają  i uszczelniają pory, dzięki czemu skóra wygląda zdrowiej
  • usuwają bakterie przyczyniające się do powstania wyprysków i zaskórników 
  • hypoalergiczne, testowane dermatologicznie
  • zawierają oczar wirginijski

 

Efekt widoczny jest zaraz po usunięciu paska. Paski są hypoalergiczne, testowane dermatologicznie.

Skład

PVP/VA Copolymer, Polivinyl Alcohol, Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Bentonite Kaolin, Titanium Dioxide, Hamamelis Virginana, Glyceryl Isostearate, Methylparaben.

Dawkowanie

Umyj twarz i dokładnie zwilż wodą miejsca na którym chcesz nałożyć pasek. Nie przyklejaj paska na suchą skórę. Usuń z paska plastikową warstwę ochronną, następnie przyklej pasek gładką stroną na wilgotne miejsce i dociśnij aby zapewnić dobry kontakt ze skórą. Pozostaw pasek na około 10 do 15 minut, aż do wyschnięcia. Wysychając pasek stanie się sztywny. Po wyschnięciu powoli zdzieraj go zaczynając od brzegów pociągając w kierunku jego środka. Jeżeli pasek trudno usunąć zmocz go wodą i delikatnie zdzieraj.
Stosuj nie częściej niż 3 razy w tygodniu.

Dostępność w aptekach