Bella, pieluszki, Happy maxi, 12 szt

Bella, pieluszki, Happy maxi, 12 szt

cena 12,99 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

Rozmiar Maxi rekomendowany jest dla niemowląt o wadze od 8 do 18 kilogramów.

Działanie

Budowę pieluszki wzbogacono o dodatkowy element elastyczny podnoszący komfort używania przez dziecko, które samodzielnie siedzi i uczy się poruszać. Są to elastyczne szerokie rzepy, które doskonale współpracują z pozostałymi elementami utrzymującymi pieluszkę na ciele dziecka: z elastycznymi ściągaczami taliowymi oraz kolorowymi elastycznymi falbankami. Anatomiczny kształt pieluszki zapewnia maluchowi swobodę ruchów.

Aby zapewnić jak najlepsze rozprowadzenie cieczy po wkładzie chłonącym pieluszki opracowaliśmy specjalną zieloną włókninę dystrybucyjną MAGIC GREEN. Zastosowanie jej na pieluszce pozwala na szybsze rozprowadzenie moczu w dalsze partie wkładu chłonnego i tym samym większe poczucie suchości u malucha.

Zmiana pieluszki nie jest zawsze łatwą czynnością - dziecko musi cierpliwie wytrzymać na przewijaku i tolerować czynności pielęgnacyjne. Wesołe opowieści snute wokół „małych bohaterów" z pasków frontowych pozwalają odwrócić uwagę dziecka od przewijania.

Pieluszka zmieniona - można wracać do zabawy. Pieluszka Bella Baby Happy Maxi dzięki wysokiej chłonności, oddychalności, utrzymywaniu zawartości na miejscu sprawdza się doskonale nawet podczas bardzo aktywnych zabaw i długich spacerów.

Dostępność w aptekach