Bug Zapper BT-NICO, grzebień elektroniczny na wszy, 1 szt

Bug Zapper BT-NICO, grzebień elektroniczny na wszy, 1 szt

cena 61,49 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

BUG ZAPPER to elektroniczny grzebień do wyczesywania wszy. Zapewnia łatwe, czyste i efektywne usuwanie wszy głowowych. Urządzenie przenosi niewielki ładunek elektryczny, nieszkodliwy dla użytkownika, na zęby grzebienia. Gdy grzebień przechodzi przez włosy, ładunek poraża wszy głowowe, kiedy te wchodzą w kontakt z zębami grzebienia. Skutkuje to najczęściej ich natychmiastowym zabiciem lub powoduje tak duże uszkodzenie wszy, że giną krótko po zabiegu.  

Działanie

Bodi-Tek Bug Zapper może być używany tylko na suchych włosach. Przed jego użyciem, rozczesz włosy zwykłym grzebieniem, aby zlikwidować wszystkie kołtuny.

1              Przesuń przełącznik on/off (włączony/wyłączony), usłyszysz wysoki, brzęczący dźwięk, co oznacza, że Twój Bodi-Tek Bug Zapper działa.

2              Przytrzymaj grzebień pod kątem 45 stopni względem skóry głowy i delikatnie przeczesz nim włosy.

3              Podczas czesania włosów, brzęczący dźwięk ucichnie na chwilę, za każdym razem gdy wesz zostanie zabita. Jeżeli brzęczący dźwięk nie pojawi się ponownie, wyczyść zęby grzebienia małą szczotką, znajdującą się z tyłu jednostki.

4              Poświęć trochę czasu na dokładne wyczesanie włosów i nie zapomnij, aby wyłączyć urządzenie po użyciu.

Ponieważ Bodi-Tek Bug Zapper niszczy tylko wylęgnięte wszy, aby upewnić się, że wszystkie wszy zostaną usunięte, przeprowadzaj zabieg codziennie, przez dwa tygodnie. Aby uniknąć ponownego wystąpienia wszawicy, używaj grzebienia Bug Zapper raz lub dwa razy w tygodniu, w celu sprawdzenia, czy we włosach nie ma wszy głowowych.

Uwagi

Za każdym razem po użyciu, należy dokładnie wyczyścić Bug Zapper, szczególnie gdy ma być użyty na innym dziecku.

Używając Bug Zapper uważaj, aby nie wejść w bezpośredni kontakt z uszami, oczami lub ustami.

Osoby z wrażliwą skórą głowy mogą odczuwać delikatne mrowienie. Jest to zupełnie normalne.

Dzieci, podczas używania Bug Zapper, zawsze powinny być pod opieką dorosłych.

Bug Zapper nie powinien być używany na osobie, ani obsługiwany przez osobę, która cierpi na epilepsję, choroby serca lub posiada rozrusznik serca.

Bug Zapper nadaje się wyłącznie do włosów na głowie. Nie używaj go na uszkodzonej skórze i uważaj, aby nie dotykać wystających pieprzyków. Nie dopuść do zmoczenia urządzenia.

Dostępność w aptekach