Criorectum, sztyft krioterapeutyczny na hemoroidy, 1 szt.

Criorectum, sztyft krioterapeutyczny na hemoroidy, 1 szt.

cena 41,49 zł

Dodaj do porównania

Criorectum sztyft krioterapeutyczny wielokrotnego użytku do leczenia hemoroidów wewnętrznych i zewnętrznych

Działanie

Zasada działania Criorectum opiera się na uznanej przez medycynę i stosowanej od wielu lat krioterapii miejscowej. Kuracja Criorectum jest w 100 % naturalna. Uzyskana w domowych warunkach niska temperatura jest bezpieczna dla organizmu i nie powoduje jakichkolwiek powikłań. Bezpośrednia aplikacja kontrolowanego zimna do kanału odbytu i na jego okolice powoduje ustąpienie dolegliwości hemoroidalnych takich jak: pieczenie, świąd, obrzęk, krwawienie i ból.

Wskazania

Wewnętrzne i zewnętrzne hemoroidy, dolegliwości hemoroidalne takie jak: pieczenie, świąd, obrzęk, krwawienie i ból.

Przeciwwskazania

Nie istnieją przeciwwskazania do stosowania Criorectum.

Skład

Opakowanie zawiera: sztyft krioterapeutyczny wielokrotnego użytku w opakowaniu z zamknięciem gwarancyjnym wraz z lubrykantem ułatwiającym aplikację.
 

Dawkowanie

Doodbytniczo. Czas pojedynczej aplikacji – 8 minut. Aplikacja minimum dwa razy dziennie przez minimum czternaście dni - do ustąpienia ostrych objawów. Następnie ilość aplikacji można stopniowo zmniejszać. Po uzyskaniu zadowalających rezultatów leczenia – stosować profilaktycznie minimum raz w tygodniu. W leczeniu zewnętrznych żylaków odbytu, sztyft należy stosować identycznie według załączonej instrukcji.

Uwagi

Należy umyć ręce przed i po każdorazowej aplikacji CRIORECTUM.
Skonsultuj z lekarzem: Jeśli jesteś w ciąży. Przed zastosowaniem u dzieci.
 

Dostępność w aptekach