Digesflos Tea, fix, 2 g x 25 szt.

Digesflos Tea, fix, 2 g x 25 szt.

cena 5,99 zł

Dodaj do porównania

Herbatki ziołowe stanowią uzupełnienie normalnej diety. Stosowane regularnie wspomagają naturalne, fizjologiczne funkcje organizmu przyczyniając się do utrzymania go w dobrej kondycji. Aby w pełni wykorzystać dobroczynną moc płynącą z łagodnie działających substancji roślinnych należy pamiętać o konieczności ich długiego i systematycznego stosowania w połączeniu z odpowiednia dietą i właściwym, zdrowym stylem życia.

Dolegliwości ze strony układu pokarmowego są bardzo częste. Na ogół nie są groźne i stanowią jedynie oznakę tak zwanej niestrawności, spowodowanej przejedzeniem, nietolerancją pewnych pokarmów, itp. Zdarzają się również poważniejsze schorzenia, takie jak choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, choroba refluksowa, zespół jelita drażliwego, a także kamica żółciowa.

Wskazania

Składniki herbatki wpływają na regulację pracy żołądka i jelit oraz pobudzenie apetytu. Liście mięty pieprzowej wykazują działanie rozkurczowe, żółciopędne i żółciotwórcze, pobudzają wydzielanie soków żołądkowych. Ziele krwawnika ułatwia trawienie, łagodzi nieżyty i stany zapalne przewodu pokarmowego. Korzeń mniszka działa pobudzająco na wytwarzanie żółci i soku żołądkowego, ułatwia trawienie, zwiększa apetyt. Owoc kminku jest składnikiem o działaniu spazmolitycznym. Reguluje zaburzenia trawienia oraz zwiększa wydzielanie soku żołądkowego. Herbatka DIGESFLOS TEA zawiera naturalne, specjalnie dobrane ekstrakty roślinne wspomagające przemianę materii i łagodzące dolegliwości żołądkowe.

Skład

Liść mięty pieprzowej: 0,5g
Ziele krwawnika: 0,5g
Owoc kminku: 0,4g
Korzeń mniszka pospolitego: 0,3g
Kwiat rumianku pospolitego: 0,3g

Dawkowanie

Podany jest na opakowaniach jednostkowych. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Uwagi

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Chronić od wilgoci i światła.

Dostępność w aptekach