Esoxx One, płyn, 10 ml, 14 saszetek

Esoxx One, płyn, 10 ml, 14 saszetek

cena 41,99 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

Wyrób medyczny przeznaczony do terapii refluksu żołądkowo-przełykowego.

Saszetki jednodawkowe (14 saszetek po 10 ml)

Wskazania

ESOXX® ONE to wyrób medyczny o działaniu miejscowo-osłaniającym, który pozwala na szybkie złagodzenie objawów związanych z refluksem żołądkowo-przełykowym, takich jak zgaga, ból w nadbrzuszu, kwaśne odbijanie, kaszel, podrażnienie, dysfonia (chrypka).

Przeciwwskazania

Brak jest szczególnych przeciwwskazań, z wyjątkiem przypadków nadwrażliwości na jeden ze składników. W przypadku wystąpienia objawów nadwrażliwości na którykolwiek ze składników należy przerwać leczenie i skontaktować się z lekarzem. Pomimo, że nie są znane działania niepożądane, nie zaleca się stosowania Essox® ONE w okresie ciąży lub w pierwszych miesiącach karmienia. W każdym przypadku należy najpierw skonsultować się z lekarzem.

Skład

Kwas hialuronowy, siarczan chondroityny, poliwinylopirolidon, ksylitol C, benzoesan sodu, sorbinian potasu, aromaty, woda demineralizowana, poloxamer 407.

Dawkowanie

 1 saszetka (10 ml) po głównych posiłkach i/lub przed snem. Przy nasilonych objawach nocnych zaleca się przyjmowanie 2 saszetek przed snem. Końcówkę saszetki należy odciąć nożyczkami lub oderwać w miejscu zaznaczonym przerywaną linią. Syrop można wypić bezpośrednio z saszetki. Syrop nie wymaga rozcieńczania.

Uwagi

Nie należy przekraczać zalecanej dawki.
Jeżeli dolegliwości nie ustępują należy skonsultować się z lekarzem.
Nie należy stosować produktu po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
Nie zamrażać.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostępność w aptekach