FluControl Max, tabletki powlekane, 10 szt.

FluControl Max, tabletki powlekane, 10 szt.

cena 7,99 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

Lek przeciw objawom grypy i przeziębienia.

Działanie

  • łagodzi ból i gorączkę
  • zmniejsza ilość wydzieliny z nosa
  • zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa

Wskazania

Objawy grypy i przeziębienia.

Skład

paracetamol 650mg, fenylefryny chlorowodorek 10mg i chlorfenaminy melaeinian 4mg

powidon k 30, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, prosolv Eaxy tab. SP: celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna sodu stearylofumaran, karboksymetyloskrobia sodowa A, hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, brąż HT, czerwień koszenilowa, capol

Dostępność w aptekach