Fytofontana Aurecon, spray do uszu, 50 ml

Fytofontana Aurecon, spray do uszu, 50 ml

cena 14,49 zł

Dodaj do porównania

Aurecon spray do uszu- roztwór z Morza Martwego z dodatkiem Aloe vera. Jest naturalnym , nie agresywnym roztworem jonowym, który rozkłada woszczynę w uszach nie drażniąc bębenka lub zewnętrznego przewodu słuchowego. Jest specjalnie przeznaczony do bieżącej higieny i służy jako profilaktyka przeciwko zapychaniu się przewodów słuchowych woszczyna, zmniejsza też ilość produkowanej woszczyny.

 

 


Działanie

AURECON spray do uszu jest delikatnym, bezpiecznym i skutecznym roztworem do uszu. Stosowanie preparatu zalecane jest w następujących przypadkach:

  • zamiast wacików do czyszczenia uszu. Ich nieprawidłowe stosowanie może zranić ucho i powodować gromadzenie się woszczyny w tylnej części przewodu słuchowego, w następstwie czego może dojść do zapchania ucha  woszczyną.
  • jako środek zapobiegający zapaleniu ucha na skutek zamoczenia woszczyny wodą na basenie.

 

 

Wskazania

Preparat jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, szczególnie dla ludzi starszych,  u których powstaje tzw. sucha woszczyna.
Preparat nadaje się dla osób: używających aparatów słuchowych, pracujących w środowiskach o dużym zapyleniu, wystawionych na zmiany ciśnienia atmosferycznego (nurków, taterników, osób, które pracują na pokładzie samolotu lub nim podróżują).
 

Skład

AURECON spray do uszu zawiera aktywne pierwiastki śladowe pochodzenia morskiego.

Dostępność w aptekach