Herbapect gardło, pastylki, do ssania, 24 szt.

Herbapect gardło, pastylki, do ssania, 24 szt.

cena 9,49 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

Herbapect Gardło pomaga uporać się z bólem gardła na trzy sposoby. Po pierwsze – łagodzi podrażnienia gardła, pieczenie, ból i trudności w przełykaniu. Po drugie – powleka gardło ochronnym filmem, przez co zapobiega powstawaniu kolejnych podrażnień. Po trzecie – nawilża i odświeża błony śluzowe jamy ustnej i gardła.

Działanie

Składniki wyrobu medycznego Herbapect Gardło powlekają błonę śluzową jamy ustnej i gardła ochronnym filmem. Dzięki swojemu działaniu wyrób łagodzi towarzyszące stanom zapalnym podrażnienia gardła objawiające się pieczeniem, uczuciem suchości, bólem i trudnościami w przełykaniu. Ponadto wytworzony film zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (takich jak suche, zimne lub zanieczyszczone powietrze), wspomagając przywrócenie równowagi i odzyskanie przez błonę śluzową pierwotnej funkcji ochronnej. Dodatkowo Herbapect Gardło wykazuje działanie nawilżające i odświeżające na błonę śluzową jamy ustnej i gardła.

Skład

cukier, syrop glukozowy, kwas cytrynowy, aromaty, wyciąg suchy z porostu islandzkiego, L-askorbinian sodu, wyciąg płynny z aloesu, ekstrakt gęsty z korzenia prawoślazu, wyciąg z szałwii, wyciąg z ziela werbeny, wyciąg z kwiatów dziewanny.

Dawkowanie

1 pastylka do ssania 4 razy dziennie.

Dostępność w aptekach