La Roche-Posay, Toleriane Ultra, Płyn do demakijażu twarzy i oczu, 30 x 5 ml

La Roche-Posay, Toleriane Ultra, Płyn do demakijażu twarzy i oczu, 30 x 5 ml

cena 48,49 zł

Dodaj do porównania

Toleriane płyn do demakijażu oczu jest pierwszym preparatem do demakijażu oczu w sterylnych, pojedynczych ampułkach, który szybko, skutecznie i bez potrzeby pocierania usuwa makijaż z oczu wrażliwych, gwarantując im pełne bezpieczeństwo.

Działanie

Receptura, w której skład wchodzi hialuronat sodu, związek tradycyjnie wykorzystywany w chirurgii oka, błyskawicznie rozpuszcza makijaż i pozostawia wrażenie świeżości na dokładnie oczyszczonej powiece. Równocześnie usuwa makijaż i pielęgnuje okolicę oka.
Skuteczność i wyjątkowe bezpieczeństwo preparatu zostały sprawdzone w badaniach przeprowadzonych pod kontrolą okulistyczną i dermatologiczną oraz potwierdzone w grupie ponad 500 kobiet o oczach szczególnie wrażliwych.

Wskazania

Skóra wrażliwa skłonna do podrażnień. Odpowiednie dla osób noszących szkła kontaktowe.

Skład

Aqua / water, hexylene, glycol mel / honey, allantoin, potassium phosphate, sodium ,hyaluronate poloxamer 184, dipotassium phosphate, disodium edta, polysorbate 20.

Dawkowanie

Zwilżyć wacik płynem do demakijażu. Położyć mokry wacik na zamkniętej powiece, pozostawić na kilka sekund. Zmyć lekko, bez pocierania. Każde oko zmyć innym wacikiem.
1 pojedyncza ampułka (5 ml) = 1 pełny demakijaż oczu.

Dostępność w aptekach