Lierac Body Slim Drainage, olejek dwufazowy, antycellulitowy, 100 ml

Lierac Body Slim Drainage, olejek dwufazowy, antycellulitowy, 100 ml

cena 93,99 zł

Dodaj do porównania

Dwufazowy olejek wyszczuplający o działaniu drenującym i antycellulitowym.

Działanie

Dwufazowy olejek drenujący, zawierający aż 10% ekstraktów roślinnych o działaniu wyszczuplającym  i antycellulitowym. Dodatek olejów roślinnych (ze słodkich migdałów i winogron) zapewnia odpowiednie nawilżenie i wygładzenie skóry. Doskonały zarówno do masażu wyszczuplającego jak i do codziennej pielęgnacji.

Główne składniki i ich działanie:
  • RÓŻOWY PIEPRZ ułatwia rozpad substancji w komórkach tłuszczowych, przyspiesza uwalnianie substancji z adipocytów i poprawia mikrokrążenie
  • EKSTRAKTY O DZIAŁANIU DRENUJĄCYM (BAŻYNA CZARNA, CZARNA PORZECZKA, GRANAT, RUSZCZYK, CZERWONA WINOROŚL i ŻURAWINA) redukują obrzęki, wzmacniają sciany naczyń krwionośnych i przyspieszają eliminację toksyn
  • OLEJE ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW i WINOGRON nawilżają i wygładzają skórę

Dawkowanie

Wstrząśnij przed użyciem. Wmasowuj codziennie rano i wieczorem w okolice objęte zmianami (łydki uda, biodra i pośladki). 
Dla zwiększenia skuteczności stosuj poniższą technikę masażu: 
  1. Chwyć obiema dłońmi nogę w okolicy kostki i ugniataj przesuwając dłonie  w kierunku uda.
  2. Za pomocą kciuka i palca wskazującego ugniataj okolice wewnętrznej strony nogi zaczynając od kostki i przesuwając się w stronę uda.
  3. Używając obu rąk wykonaj energiczny masaż okrężnymi ruchami,  rozpoczynając od kostki  i kierując się do góry. Zakończ kilkoma seriami delikatnych głaszczących  ruchów.

Dostępność w aptekach