Lierac Phytolastil Ampułki, serum korygujące rozstępy, 20 ampułek x 5 ml

Lierac Phytolastil Ampułki, serum korygujące rozstępy, 20 ampułek x 5 ml

cena 143,49 zł

Dodaj do porównania

Lierac Serum korygujące rozstępy w ampułkach.

Działanie

Skutecznie i trwale zmniejsza widoczność rozstępów, spłycając je i przywracając im koloryt zdrowej skóry. Normalizuje osłabione funkcje fibroblastów dzięki aktywnie działającym ekstraktom roślinnym: z bluszczu, przywrotnika i skrzypu. Poprawia efektywność wytwarzania przez fibroblasty substancji decydujących o spoistości i odporności skóry: kolagenu i elastyny.

80% wyciągi z BLUSZCZU , SKRZYPU I PRZYWROTNIKA -  dzięki  tak wysokiej koncentracji aktywnych wyciągów roślinnych następuje stymulacja fibroblastów do produkcji włókien kolagenu i elastyny - białek odpowiedzialnych za jakość tkanki łącznej - dzięki czemu poprawia się struktura skóry i jej sprężystość.
 

Wskazania

Preparat przeznaczony do stosowania na już istniejące rozstępy.

Skład

Alchemilla Vulgaris Extract, Equisetum Arvense Extract, Hedera Helix (IVY) Extract, Water (AQUA), Propylene Glycol, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Tetrasodium Edta, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben.

Dawkowanie

Wmasować rano i wieczorem niewielką ilość preparatu w czystą skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Kurację stosować bez przerwy przez 8 tygodni. Po 8 tygodniach kurację można przedłużyć stosując produkt raz dziennie do momentu, w którym stwierdzona zostanie poprawa problematycznego obszaru skóry.

Regularność stosowania jest kluczowa dla uzyskania optymalnego rezultatu, a skuteczność jest tym większa im szybciej kuracja zostanie rozpoczęta.

Instrukcja zastosowania ampułek:

  • Jedna ampułka wystarcza na jedno zastosowanie
  • Wstrząsnąć zawartość ampułki
  • Złamać ampułkę przy pomocy "otwieracza do ampułek" i przelać zawartość do flakonika z dyfuzorem
  • Rozpylić na problematyczne miejsca
  • Lekko wmasować aż do całkowitego wchłonięcia się preparatu

 

Dostępność w aptekach