Medela, zestaw, do podawania pokarmu Calma, z butelką 150 ml, 1szt

Medela, zestaw, do podawania pokarmu Calma, z butelką 150 ml, 1szt

cena 55,99 zł

Dodaj do porównania

Niestety najwięcej problemów sprawiają świadomym matkom (które chcą karmić piersią) sytuacje, w których muszą pozostawić maleństwo pod krótkotrwałą opieką innych osób. Najlepiej byłoby ich unikać jednak wszyscy wiemy, że nie zawsze jest to możliwe. Mamy nadzieję, że od tej pory przestaną spędzać sen z powiek mamom, dla nich bowiem firma Medela po kilku latach badań przygotowała absolutnie wyjątkowy produkt: Specjalistyczny zestaw do podawania pokarmu Calma.

Uwagi

Nie zaburza odruchu ssania, umożliwia dziecku ssanie nieodżywcze (maleństwo chce ssać, ale nie chce otrzymywać pokarmu) a konsekwencji spokojne oddychanie, i sprawia, że pokarm pobierze tylko wtedy, gdy ssać będzie dokładnie tak samo jak pierś. Calma nie pachnie jak pierś, nie ma naturalnego wypływu pokarmu, jednak tak zaawansowanego technologicznie produktu do podawania pokarmu jeszcze nie było. Z Calmą mama może spokojnie karmić piersią rok i dłużej, jednocześnie aktywnie uczestnicząc w każdym aspekcie życia o jakim zamarzy.

Ważne jest jednak, by mama nie zapominała o efektywnym odciąganiu pokarmu w czasie, gdy jej maleństwo karmione jest Calmą. Jeżeli masz już jakieś produkty naszej firmy (butelki, laktatory) możesz dokupić tylko nakładkę. I jeszcze jedna ciekawostka o tym wyjątkowym produkcie – dozownik (coś, co wygląda jak smoczek) nie ma rozmiarów, świetnie służy dzieciom dwumiesięcznym jak i pięciomiesięcznym, podobnie jak pierś mamy (ze względów higienicznych jego wymiana zalecona jest raz na trzy miesiące).

Dostępność w aptekach