Nalewka na odchudzanie Ojca Klimuszko, 200 ml

Nalewka na odchudzanie Ojca Klimuszko, 200 ml

cena 28,99 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

Nalewka bezalkoholowa, posiada działanie wspomagające i wspierające pracę układu pokarmowego, ułatwia trawienie i poprawia przemianę materii.

Działanie

Nalewka (bezalkoholowa) posiada działanie wspomagające, poprawiające pracę układu pokarmowego, ułatwia trawienie i poprawia przemianę materii. Może zwiększać zdolność organizmu do spalania tłuszczu. Preparat może także wspomagać walkę z nadwagą lub otyłością u osób  mających tendencje do tycia, prowadzących mało aktywny tryb życia. Szczególnie przydatny w sytuacjach gdy problemy pokarmowe występują z przemęczenia fizycznego lub stresującej pracy umysłowej. Zaleca się spożywać go także w sytuacjach długotrwałych zmartwień, sytuacji nerwicowych lub silnych przeżyć psychicznych, dla poprawy trawienia i lepszego samopoczucia. 

Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. Składniki aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży.

Skład

Ekstrakt naturalny wodny z siemienia lnianego, korzenia z zielem mniszka lekarskiego, owocni fasoli, korzenia lubczyka, ziela skrzypu polnego, ziela krwawika, kwiatu hibiskusa oraz woda, fruktoza, ekstrakt z owocu czarnej porzeczki i  jabłka.

Dawkowanie

5 ml napoju (łyżeczka od herbaty) spożyć ok. 20 minut przed każdym posiłkiem: śniadaniem, obiadem i kolacją. Nie przekraczać 15 ml napoju w ciągu dnia.

Uwagi

W trakcie kuracji odchudzającej zaleca się spożywać owoce i warzywa, pić wodę mineralną niegazowaną, ograniczyć spożywanie tłuszczów i cukrów.

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dostępność w aptekach