Naturella Classic Camomile Maxi, podpaski ze skrzydełkami, 16 szt.

Naturella Classic Camomile Maxi, podpaski ze skrzydełkami, 16 szt.

cena 5,99 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

Naturella Camomile, Classic, Maxi

Podpaski higieniczne.

Ilość 16 sztuk.

Działanie

Podpaski Naturella Camomile zapewniają łagodną pielęgnację skóry dzięki zawartości formuły Dermacrem, która otula skórę ochronną warstwą i delikatnie zapobiega podrażnieniom. Na powierzchni supermiękkiej powłoczki każdej podpaski Naturella Camomile znajduje się balsam Dermacrem, który przedostaje się na skórę podczas noszenia podpaski. Świeżo odpakowana podpaska z dodatkiem balsamu Dermacrem jest sucha w dotyku, lecz pod wpływem temperatury ciała formuła balsamu zmienia formę skupienia i przenosi go na skórę. Dzięki temu Dermacrem pomaga zapobiegać podrażnieniom skóry powstającym w wyniku tarcia i nadmiaru wilgoci.

Podpaski Naturella Camomile nie tylko pielęgnują skórę, lecz również zapewniają ochronę niezbędną podczas miesiączki. Mają jedyny w swym rodzaju system chłonący w postaci kanalików układających się w kwiatowy wzór z superchłonnymi włóknami, które absorbują, rozprowadzają i zamykają wilgoć w podpasce, co pozwala czuć się sucho i komfortowo.

Wskazania

Produkt przeznaczony do stosowania w trakcie miesiączki.

Uwagi

Podpaski Naturella Camomile zatwierdzone są przez dermatologów z Instytutu proDERM, niezależnego i uznanego na całym świecie niemieckiego centrum badań dermatologicznych.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Dostępność w aptekach