Palmers Cocoa, oliwka specjalistyczna do ciała, 150 ml

Palmers Cocoa, oliwka specjalistyczna do ciała, 150 ml

cena 49,49 zł

Dodaj do porównania

Palmers Cocoa oliwka do ciała.
To specjalistyczny, uniwersalny produkt stosowany do skóry całego ciała łącznie ze skórą twarzy. Zawiera opatentowaną formułę Cetesomate-E Complex, która zapewnia wyjątkowo głęboką penetrację i wchłanianie aktywnych składników produktu. Oliwka nie zawiera konserwantów, posiada lekką konsystencję i przyjemny zapach.
 

Działanie

Specjalistyczna oliwka do ciała to kombinacja czystego masła kakaowego, oleju sezamowego, oleju rzepakowego i oleju z dzikiej róży. Zawarta w niej unikalna formuła Rapidermal Absorption Systeme pomaga przeniknąć przez warstwę naskórka i dostarczyć skórze niezbędne składniki. Oliwka łatwo się wchłania, i nie brudzi ubrań. Pomaga nawet w najbardziej ekstremalnych problemach skórnych.

Wskazania

Oliwka Palmers Cocoa jest produktem wielozadaniowym i skutecznym w walce z bliznami, rozstępami, suchą i zniszczoną skórą oraz z objawami starzenia się skóry.

Skład

Canola Oil, Isopropyl Myristate, Cetearyl Ethylhexanoate, Sesamum Indicum Seed Oil, Dimethicone, Theobroma Cacao Seed Butter, Tocopheryl Acetate, Fragrance, Rosa Canina Seed Extract, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.

Dawkowanie

Delikatnie wmasować oliwkę 3 razy dziennie w skórę lub częściej w razie konieczności.

Dostępność w aptekach