Pas lędźwiowy z 6 wzmocnieniami, rozmiar M

Pas lędźwiowy z 6 wzmocnieniami, rozmiar M

cena 165,49 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

OPPO Pas lędźwiowo- krzyżowy.

rozmiar: M.

Działanie

Pasy lędźwiowo-krzyżowe firmy OPPO używane są do wzmocnienia odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz mięśni w dolnej części pleców. Wytwarzane są z lekkiego, elastycznego, „oddychającego'' materiału z wbudowanymi wzmocnieniami oraz dociągaczami na rzepy. W celu dodatkowego usztywnienia pleców posiadają metalowe wzmocnienia. Pomagają utrzymać naturalną ciepłotę ciała oraz poprawiają krążenie krwi co skutkuje zmniejszeniem się bólu, obrzęków oraz zdrętwień, a ponadto umożliwiają szybsze leczenie urazów. Zapięcie na rzepy umożliwia regulację w szerokim zakresie. Dodatkowe dociągacze umożliwiają dopasowanie odpowiedniej siły ucisku, a także zwiększają stabilność.

Dawkowanie

Pasy lędźwiowe, brzuszne i żebrowe zakłada się od tyłu. Należy wyregulować odpowiednią silę ucisku, a następnie zaczepić rzep o materiał w miejscu odzie znajduje się tkanina przeznaczona do złączenia z rzepem.

UWAGA. Zaczepianie rzepu o nieprzystosowany do tego materiał prowadzi do szybkiego zużycia wyrobu, nie objętego gwarancją wytwórcy.

Uwagi

Aby dobrać właściwy rozmiar stabilizatora należy zmierzyć obwód wokół pasa.

Dostępność w aptekach