Plaster Transway, zapobiega chorobie lokomocyjnej, 1 para

Plaster Transway, zapobiega chorobie lokomocyjnej, 1 para

cena 6,99 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

TRANSWAY jest jedynym na rynku środkiem zapobiegającym chorobie lokomocyjnej przeznaczonym do stosowania zewnętrznego. Jest to plaster akupresurowy, który poprzez ciągły masaż odpowiedniego punktu na nadgarstkach, przeciwdziała występowaniu objawów choroby lokomocyjnej. Masaż działa na punkt akupunkturowy, odpowiedzialny, według zasad tradycyjnej medycyny chińskiej, za przeciwdziałanie i leczenie nudności oraz wymiotów, podobnie jak igła do akupunktury, ale bez jakiegokolwiek podrażnienia skóry i bez bólu.
 

  • nie wywołuje żadnych efektów ubocznych,
  • nie ma żadnych przeciwwskazań (mogą go używać osoby przewlekle chore np. na cukrzycę, na serce, cierpiące na jaskrę, z zaburzeniami prostaty, alergicy, kobiety w ciąży, osoby po chemioterapii itp.),
  • nie wprowadza do organizmu żadnych substancji chemicznych,
  • nie ogranicza zdolności kierowania pojazdami,
  • działa tak długo, jak długo pozostaje przyklejony do nadgarstków,
  • dla wszystkich, nawet dla małych dzieci od 3 lat.

 

Działanie

Plastry przeciwdziałają dolegliwościom towarzyszącym chorobie lokomocyjnej tzn. nudnościom, wymiotom, złemu samopoczuciu itd.

Wskazania

Choroba lokomocyjna i morska: samochód, autokar, samolot, pociąg, wszystkie rodzaje jednostek pływającyhch.

Przeciwwskazania

Brak.

Dawkowanie

1 para Transway na każdą podróż.
Transway należy przykleić na czystą, suchą skórę około 15 minut przed rozpoczęciem podróży, jednocześnie na obu przegubach rąk, wierzchołkiem do skóry.
Transway może zostać zastosowany także w trakcie podróży, nawet po wystapieniu objawów choroby. Ulga następuje po około 15 minutach.

Uwagi

nie zaleca się stosowania plastrów u dzieci poniżej 3 lat, ale jedynie ze względu na wielkość stożka i wrażliwość skóry dziecka.

Dostępność w aptekach