Pre-Seed, żel intymny, nawilżający, 40 g (tuba + 9 aplikatorów)

Pre-Seed, żel intymny, nawilżający, 40 g (tuba + 9 aplikatorów)

cena 69,99 zł

Dodaj do porównania

Pre-Seed - dopochwowy żel nawilżający dla par starających się o dziecko 

Działanie

  • Zapewnia optymalne środowisko dla plemników
  • Nie szkodzi plemnikom ani zarodkom
  • Przebadany klinicznie i zalecany przez lekarzy
  • Dostosowuje wartość pH do płodnego śluzu szyjki macicy 

Wskazania

Żel dopochwowy przeznaczony do wspomagania mobilności plemników o właściwościach nawilżających. 

Przeciwwskazania

Jeżeli stosowanie żelu Pre-Seed powoduje podrażnienie lub dyskomfort, należy zaprzestać używania produktu. Jeśli objawy nie ustępują, należy skontaktować się z lekarzem. 
Nie stosować produktu w przypadku występowania czynnego zakażenia lub urazu pochwy. Jeśli pacjentka była niedawno poddana operacji, przed użyciem żelu powinna zasięgnąć porady lekarza.

Skład

Woda oczyszczona, hydroksyetyloceluloza, Pluronic, sodu chlorek, sodu fosforan, karbomer, metyloparaben, sodu wodorotlenek, arabinogalaktan, potasu fosforan, propyloparaben. 

Dawkowanie

1. Przed pierwszym użyciem usunąć zamknięcie z tubki.
2. Pre-Seed należy zastosować do 15 minut przed stosunkiem płciowym. Zastosowanie żelu przed rozpoczęciem stosunku umożliwia rozproszenie się wilgoci w całej pochwie i umożliwia parze większą spontaniczność.
3. Podłączyć aplikator do tubki Pre-Seed poprzez mocne przykręcenie końcówki aplikatora do tubki .
4. Delikatnie wycisnąć Pre-Seed do aplikatora i kontynuować wyciskanie do chwili, aż aplikator będzie pełny lub znajdzie się w nim pożądana ilość żelu. Większość kobiet wybierze linię napełnienia 3 gm, aby ilość produktu w aplikatorze zaspokoiła ich wymagania. Odłączyć aplikator od tubki. Należy trzymać otwarty koniec aplikatora w pozycji pionowej – ku górze, aby nie doszło do utraty produktu. Po każdym użyciu zakręcić tubkę i zwinąć ją od strony zgrzewu. Nie pozostawiać żelu Pre-Seed bez zamknięcia między zastosowaniami.
5. Nie przechowywać żelu Pre-Seed w aplikatorze przez czas dłuższy niż 30 minut przed użyciem. Oznacza to, że po nabraniu produktu do aplikatora i niewprowadzeniu go do pochwy w ciągu następnych 30 minut, niezużyty produkt Pre-Seed należy wyrzucić wraz z aplikatorem.
6. W celu wprowadzenia żelu Pre-Seed delikatnie wprowadzić aplikator głęboko do pochwy. Można to zrobić w pozycji stojącej, leżącej lub siedzącej (na przykład na toalecie).
7. Trzymając za cylinder aplikatora powoli nacisnąć tłok do oporu w celu wprowadzenia żelu nawilżającego do pochwy .
8. Wyjąć obie części aplikatora z pochwy.
9. W celu uzyskania właściwego nawilżenia pochwy*, po podaniu produktu należy lekko przeć. Spowoduje to wydalenie nadmiaru żelu Pre-Seed z pochwy. W razie potrzeby można usunąć jednorazową chusteczką nadmiar produktu znajdującego się na sromie.
10. Po użyciu wyrzucić aplikator. NIE UŻYWAĆ PONOWNIE APLIKATORÓW. 

Wskazówki dotyczące zewnętrznego zastosowania żelu Pre-Seed:
Wycisnąć niewielką ilość produktu (wielkości pięciozłotówki lub łyżeczki do herbaty) na czubki palców i nanieść w okolice narządów płciowych. W razie potrzeby zmienić ilość w celu osiągnięcia pożądanego nawilżenia. Łagodne składniki produktu Pre-Seed wymagają zastosowania nieco większej ilości żelu, niż w przypadku innych produktów, aby zapewnić właściwy i długotrwały efekt nawilżenia.

Uwagi

Pre-Seed nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Nie ma właściwości plemnikobójczych ani nie zakłóca działania plemników.
Pre-Seed jest produktem bardzo śliskim. Należy usunąć wszelkie jego wycieki, niezwłocznie po ich zauważeniu.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 

Dostępność w aptekach